Atsiprašome, vykdomi svetainės atnaujinimo darbai

slideshow

PAGALBA I INFORMACIJA I KONSULTACIJA! Asociacija „Padedu augti" yra vienintelė organizacija Lietuvoje, savanoriškai teikianti tiesioginę socialinę ir psichologinę pagalbą, ne tik konsultuodama šeimas Kauno klinikose, kuriose daugiausia ir gimsta naujagimių per anksti, bet ir teikdama nuotolinę pagalbą.

II ETAPAS - UŽ KIEKVIENĄ SERGANTĮ KŪDIKĮ !

Siekdam gerinti anksčiau laiko gimusių ir sunkiai sergančių kūdikių priežiūrą Kauno klinikose, asociacija ,,Padedu augti“ renka lėšas medicininiam šaldikliui, skirtam pirmojo Lietuvoje donorinio motinos pieno banko produktyvesnės veiklos užtikrinimui!

AUKOK.LT

Apie mus

2011 m. gegužės mėn. įkurta savanoriška organizacija „MP-mamos pienas“, pirmoji Lietuvoje pradėjusi teikti mamų – savanorių pagalbą savipagalbos grupėse, organizavusi pirmojo pasaulyje Gyvybės medžio sodinimą Kauno klinikų kiemelyje bei rinkusi lėšas Kauno klinikų Neonatologijos klinikos įrangai naujinti,
2013 m. spalio 2 d. tapo  asociacija „Padedu augti“.

2013 m. Asociacija tapo Europos naujagimio paramos fondo nare (EFCNI) ir tais pačiais metais asociacijos „Padedu augti“ iniciatyva Kauno Rotušė nušvito purpurine spalva – neišnešioto naujagimio spalva, taip pirmą kartą Lietuvos vardu prisijungusi prie viso pasaulio skleidžiamos žinios.

2016 m.  buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Kauno klinikomis.

2016 m. asociacija tapo vienu iš generalinių LSMUL Kauno klinikų Neonatologijos klinikos donorinio motinos pieno banko rėmėju.

pa-facebook-icon


MŪSŲ PROJEKTAI:

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  


MŪSŲ APDOVANOJIMAI:

         

Kauno klinikų Neonatologijos klinikos donorinio motinos pieno banko svetainė

Išskirtinė Suomijos moterų Šimtmečio dovana Lietuvos naujagimiams

Sausio 11 d. Santaros Akušerijos ir ginekologijos centre (Santariškių g.2) Valstybės atkūrimo šimtmečio komanda drauge […]

2018-01-11

Asociacija „Padedu augti“ – šeimos gerovės specialistai (2018)

Istorija (2011-2017) Asociacija „Padedu augti“ savo veiklą vykdyti pradėjo 2011 m. gegužės mėn. kaip mamų-savanorių […]

2018-01-10

Pirmajam šalyje Donoriniam motinos pieno bankui – vieneri metai

Šiandien pirmajam Lietuvoje Donorinio motinos pieno bankui Kauno klinikų Neonatologijos klinikoje sukanka vieneri metai. „Voltas […]

2017-12-05

PNND

Pasaulinė Neišnešiotų naujagimių diena

Kodėl reikia minėti Pasaulinę Neišnešiotų naujagimių dieną?
Pasaulyje 1 kūdikis iš 10 gimsta per anksti. Kiekvienais metais apie 15 mln (2012 m. duomenys) naujagimių gimsta anksčiau laiko, 500 tūkst. iš jų – vien Europoje. Taigi anksčiau laiko gimę naujagimiai sudaro didžiausią naujagimių pacientų grupę ir jų skaičius vis didėja.
Šie mažyliai auga su didesne rizika turėti mokymosi ir elgesio sutrikimų, jutimo ir motorinių deficitų, susirgti cerebriniu paralyžiumi, infekcijomis, lėtinėmis kvėpavimo takų ir širdies bei kraujagyslių arba diabeto ligomis, lyginant su laiku gimusias naujagimiais.
Nepaisant šio didelio ankstyvo gimstamumo skaičiaus ir galimos rizikos, visuomenė dar labai menkai žino apie priešlaikinio gimdymo prevencijas, problemas ir pavojus.