Gerumo akcijos ,,Pasidalinkime šiluma“ mezginiai jau trečius metus džiugina ankstukų šeimas

Asociacijos ,,Padedu augti“ nuotr.

,,Pasidalinkime šiluma“ – tai prasminga ir kilni gerumo akcija, kurią jau trečius metus organizuoja VšĮ Veiklių mamų klubas Kaune, suburiantys mezgėjus iš visos Lietuvos.

Mezgėjai yra kviečiami megzti vilnos liemenes, kojinaites, kupuraites ir pledukus patiems mažiausiems pacientams – ankstukams. Šių mažylių, kuriems taip reikalinga šiluma, kasmet gimsta apie 1500-1600.

Vilnos mezginiai ankstukams ir jų tėveliams turi ypatingą prasmę – mažyliams padeda palaikyti normalią kūno temperatūrą. Neretai šeimos susiduria ir su problema, kad patys ir/ar artimieji nemoka numegzti rekomenduojamus turėti lėlės dydžio rūbelius, todėl visuomenės parama yra didelė pagalba šeimoms.

Asociacijos ,,Padedu augti“ nuotr.

Nuoširdžiai dėkojame VŠĮ Veiklių mamų klubo Kaune atstovėms už gerumo akcijos puoselėjimą patiems mažiausiems ir geros valios Lietuvos žmonėms už nepaprasto grožio mezginukus, į kuriuos sudedami ir patys gražiausi linkėjimai mažiesiems kovotojams pasveikti ir augti sveikiems.

2019 m. liepos 3 dieną susitikimo Kauno klinikose metu asociacijos vadovei Ingai Laukytei-Budrienei perduota: 129 vnt. liemenių, 21 vnt. kepuraičių, 29 porų kojinaičių, 54 vnt. vilnos pledukų. Visi šie mezginiai bus dovanojami tėveliams į rankas, skleidžiant žinią apie vykstančią akciją ir perduodant šilčiausius linkėjimus nuo Lietuvos mezgėjų.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *