Knyga ,,Kaip rūpintis vaikučiu, gydomu naujagimių skyriuje”

2018 metų gruodžio 11 dieną LNA konferencijos metu buvo pristatyta Inga Warren ir Cherry Bond knyga tėvams ,,Kaip rūpintis vaikučiu, gydomu naujagimių skyriuje” (išversta į lietuvių kalbą).

Knygos pristatyme dalyvavo ir pati autorė Inga Warren, pasaulyje pripažinta už šviečiamąjį darbą su tėvais ir naujagimių skyriaus specialistais. Garsi britų profesorė, ergoterapeutė, NIDCAP centro Londone direktorė.

Asociacijos ,,Padedu augti” vadovė Inga Laukytė-Budrienė padėkojo autorei už autorystės teisių suteikimą, įteikdama Gyvybės medalioną. Inga Warren pasidžiaugė, kad knyga išleista labai kokybiškai ir netgi pranoksta originalią knygą (anglų k.).

Pasakyta nuoširdi padėka už knygos leidybos projekto įgyvendinimą:

> prof. dr. Rasai Tamelienei už neatlygintiną knygos vertimą į lietuvių kalbą;
> doc. dr. Daliai Stonienei už idėją ir konsultacijas;
> redaktorei Sigitai Sinaiuskaitei-Petkevičienei
> visiems geros valios žmonėms už pagalbą leidžiant knygą;
> rėmėjams: UAB ,,Judex spauda”, UAB ,,AbbVie”, Sąmoningos mamos, jauku24.lt, Simonos Kūrybos Studija, Skaitom ir kalbam, PLB – Pasaulio Lietuvių Bendruomenė.

Po pristatymo, dėka asociacijos ,,Padedu augti” vykdyto paramos projekto, padavanota knygų gydymo įstaigoms, kur yra gydomi neišnešioti naujagimiai: Kauno klinikoms, Kauno klinikinei ligoninei, Santaros klinikoms, Vilniaus gimdymo namams, Vilniaus m. klinikinei ligoninei, Klaipėdos universitetinei ligoninei, Šiaulių Moters ir vaiko klinikai, Respublikinei Panevėžio ligoninei.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *