+37067781570
„Neišnešiotukų pagalbos linija”
NaujienosAtgal į pagrindinį
,,Pyragų diena“ 2018

Kasmet lapkričio 6 d. Lietuvoje minima Pyragų diena. Šia proga asociacija ,,Padedu augti“ antrus metus iš eilės surengė net keletą gerumo akcijos renginių, vykusių Kaune ir Jonavoje. Renginio tikslas – surinkti lėšų, kurios bus skiriamos patiems pažeidžiamiausiems: sunkiai sergantiems naujagimiams bei jų tėveliams padėti – nepaliko abejingų žmonių.

Kauno klinikų Centriniame pastate asociacija ,,Padedu augti“ kartu su Neonatologijos būrelio atstovėmis vaišino savo gamintais kepiniais ir kvietė prisidėti prie kilnios iniciatyvos. Stalo dekoracijomis neatlygintinai rūpinosi ,,Švenčių virtuvė“, o gražiausias renginio akimirkas įamžino fotografė Inesa Blockienė. Abi savo srities profesionalės labai džiaugėsi galėdamos prisidėti prie iniciatyvos. „Tai širdį šildanti iniciatyva, dėl kurios nereikia slėpti savo jautrumo ir kilniaširdiškumo“, – džiaugėsi pašnekovės.

Renginio Kauno klinikose metu surinkta net 667 Eur parama.

,,rasa.rasa – judesio studija“ šiemet prie prasmingos akcijos prisidėjo pirmieji. Visi studijos bičiuliai ir draugai nuo spalio 23 d. vaišinosi obuoliais ir aukojo asociacijai „Padedu augti“.

Savo pačios gimtadienio proga asociacijai „Padedu augti“ dovaną įteikė ir „Sąmoningos mamos“ įkūrėja Giedrė Veličkienė.

Taip pat didelio populiarumo sulaukė Jonavoje asociacijos narės Sandros organizuoti ,,Pyragų dienos“ renginiai. Jonaviškių savanorių kepinių gardus kvapas ir pyragų bei pyragaičių grožis traukė Jonavos rajono savivaldybės darbuotojų ir lankytojų dėmesį, o skonis – džiugino gomurį. Renginyje apsilankė ir Jonavos rajono meras Eugenijus Sabutis.

Jonavos rajono savivaldybėje vykdytos akcijos metu surinkta 198,50 Eur.

Prie Pyragų dienos iniciatyvos prisijungė ir Jonavos „Sodra“ darbuotojai. Įvairiais kepiniais nukrautas stalas nepaliko abejingų. Čia surinkta suma – 66.90 Eur.

„Pyragų diena“ buvo surengta ir Jonavos Senamiesčio gimnazijoje, kur mokinių tarybos iniciatyva gimnazistai vaišino savo kepiniais ir asociacijos „Padedu augti“ veiklai surinko net 103 eurus.

Iš viso renginių metu iš viso surinkta daugiau nei 1000 Eur. ,,Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie renginių organizavimo. Ypatinga padėka kepusiems pyragus ir į juos bėrusiems pačius skaniausius prieskonius – rūpestį, meilę, šilumą ir gėrį. Džiaugiamės, kad paaukotos lėšos reikšmingai prisidės prie per anksti gimusių ir sunkiai sergančių naujagimių bei jų tėvelių gerovės kūrimo“, – dėkojo asociacijos ,,Padedu augti“ vadovė Inga Laukytė-Budrienė.