+37067781570
„Neišnešiotukų pagalbos linija”
Mezgimo iniciatyvos patiems mažiausiems jau trečius metus džiugina neišnešiotukų šeimas

Auksarankės moterys, susibūrusios į Lietuvos mezgėjų grupę ,,Lietuvos mažiausieji“ ir mezgimo iniciatyvos koordinatoriai Kaune VŠĮ ,,Veiklių mamų klubas Kaune“ džiugina ir stebina neišnešiotukų tėvelius savo įstabiais, lėlės dydžio mezginiais, kurių įprastai parduotuvėje įsigyti nėra galimybės.

Mezgėjai yra kviečiami megzti vilnos liemenes, kojinaites, kepuraites ir pledukus patiems mažiausiems pacientams – neišnešiotukams. Šių mažylių, kuriems taip reikalinga šiluma, kasmet gimsta apie 1500-1600.

Vilnos mezginiai neišnešiotukams ir jų tėveliams turi ypatingą prasmę – mažyliams padeda palaikyti normalią kūno temperatūrą. Neretai šeimos susiduria ir su problema, kad patys ir/ar artimieji nemoka numegzti rekomenduojamus turėti lėlės dydžio rūbelius, todėl visuomenės parama yra didelė pagalba šeimoms.

Nuoširdžiai dėkojame VŠĮ Veiklių mamų klubo Kaune atstovėms už gerumo akcijos puoselėjimą patiems mažiausiems ir geros valios Lietuvos žmonėms už nepaprasto grožio mezginukus, į kuriuos sudedami ir patys gražiausi linkėjimai mažiesiems kovotojams pasveikti ir augti sveikiems.

2019 m. liepos 3 dieną susitikimo Kauno klinikose metu asociacijos vadovei Ingai Laukytei-Budrienei perduota: 129 vnt. liemenių, 21 vnt. kepuraičių, 29 porų kojinaičių, 54 vnt. vilnos pledukų. Visi šie mezginiai bus dovanojami tėveliams į rankas, skleidžiant žinią apie vykstančią akciją ir perduodant šilčiausius linkėjimus nuo Lietuvos mezgėjų.