+37067781570
„Neišnešiotukų pagalbos linija”
Naujiena Lietuvoje: kompleksinės reabilitacijos paslaugos Vaiko raidos klinikoje

Neišnešiotukų mamos, tėveliai, gimus jūsų ypatingam vaikui, jūs gavote unikalią dovaną, kuriai reikia daugiau dėmesio, daugiau meilės ir daugiau specialistų priežiūros. Pagaliau ir Lietuvoje mažyliai gaus taip reikiamą pagalbą Vaiko raidos klinikoje Kaune ir Vilniuje. 

Vaiko raidos klinika - pirmoji privačiomis lėšomis įsteigta Lietuvoje ir Baltijos šalyse klinika, teikianti audio-psichofonologijos-neurosensorinės stimuliacijos reabilitaciją, kineziterapeuto, ergoterapeuto, logoterapeuto ir dailės terapijos paslaugas.

Audio - Psichofonologijos - Neurosensorinės stimuliacijos terapija tinka kūdikiams nuo 2 mėn. ir suaugusiems. Terapijos tikslas - sukurti naujas neuronų jungtis smegenyse. 

Garsas mūsų pirmas pojūtis, kurį mes pradedame jausti dar labai anksti Mamos įsčiose, jau ketvirtame nėštumo mėnesyje, 20 savaitėje klausos organai susijungia su smegenimis ir nuo to momento prasideda jų stimuliacija garsu. Jau dabar moksliškai įrodyta, kad vaikas mamos įsčiose girdi mamos balso tik aukštus dažnius. Pagrindinis terapijos principas stimuliuoti smegenis mamos balsu. Vaikas lyg grąžinamas į mamos įsčias, kur pradėjo formuotis neuronų jungtys, taip vaiko smegenys stimuliuojamos atkurti prarastas ar nesusidarusias jungtis pačioje pradžioje, saugiausioje vaikui vietoje MAMOS ĮSČIOSE - kur girdimas tik MAMOS BALSAS. Laukiame Jūsų su vaikučiais stebuklingoje terapijoje.

Daugiau informacijos apie neurosensorinę stimuliaciją: https://www.vaikoraidosklinika.lt/smegenustimuliacija

Vaiko raidos klinika Instagram: @vaikoraidosklinika Facebook: https://www.facebook.com/Vaikoraidosklinika

Registracija į audio-psichofonologijos-neurosensorinės stimuliacijos terapiją Kaune: Dovilė, mob.tel.+370 600 31 772, el. paštas: info@vaikoraidosklinika.lt

Registracija pas kineziterapeutą, ergoterapeutą, logoterapeutą Kaune (Jonavos g. 45, Kaunas): Registratūra tel.:+370 685 40 912, el. paštas: kauno@vaikoraidosklinika.lt

Registracija pas kineziterapeutą, ergoterapeutą, logoterapeutą Vilniuje (Pušų g. 2, Vilnius): Registratūra tel.:+37060603426, el. paštas: vilniaus@vaikoraidosklinika.lt


Visiems vaikams reikia šiek tiek pagalbos, šiek tiek vilties ir kažko, kas jais tiki. aip, mūsų vaikai gali…vaikščioti, kalbėti, būti pilnaverčiais visuomenės nariais, tik šiandien jiems reikia pagalbos.