+37069980008
„Ankstukų pagalbos linija”
Išleistas žinynas ,,Padedu augti: vadovas apie nėštumą ir vaiko priežiūrą“

2022 metų pabaigoje dienos šviesą išvydo dar vienas organizacijos leidinys, sukurtas bendradarbiaujant su Lietuvos gydytojais, kineziterapeutais ir kitų sričių specialistais. O nuo 2023 metų ,,Padedu augti: vadovas apie nėštumą ir vaiko priežiūrą“ yra nemokamai dovanojamas su kauniečio kraiteliu.

Leidinyje pateikiama aktualiausia ir svarbiausia informacija apie visą nėštumo laikotarpį ir vaiko priežiūrą iki 3 metų. Įvairių sričių specialistai ir gydytojai: ginekologai, akušeriai, IBCLC sertifikuotos žindymo konsultantės, vaikų ligų gydytojai, neonatologai, šeimos medicinos gydytojai, vaikų alergologai, dietistai, dietologai, logoterapeutai, odontologai ir kt. dalijasi patarimais, skirtais vaikus auginantiems tėvams. Šeimoms pateikta daug naudingos informacijos apie dažniausiai pasitaikančias vaikų ligas ir sveikatą, vaiko mitybą, vaiko raidą ir lavinimą.

Norintys leidinį gali įsigyti: https://bit.ly/3WWxpge

Nuoširdžiai dėkojame straipsnių autoriams, konsultavusiems specialistams ir visiems bei kiekvienam prisidėjusiam prie projekto įgyvendinimo! Ypatingą padėką reiškiame įmonei „AstraZeneca“ už finansinę paramą.

Projekto iniciatorė Rūta Romeikienė, leidinio sudarytoja Inga Laukytė-Budrienė, maketuotoja-dizainerė Julija Kulik-Dulskienė, redaktorė Agnė Giniotytė-Pupeikė, viršelio nuotraukos autorė Rita Armonaitė-Slidžiauskienė.