+37067781570
„Neišnešiotukų pagalbos linija”
Pasaulinė neišnešiotų naujagimių diena 2017

Lapkričio 17 d. Kauno klinikų koridoriuose buvo galima jausti ore tvyrančią šilumą. Klinikų (Akušerijos ir ginekologijos bei Neonatologijos) darbuotojai bei svečiai neslėpė šypsenų ir teigiamų emocijų.

Amžina padėka, pagarba ir geriausi linkėjimai medikams ir personalui, prisidedantiems prie neišnešiotukų bei visos šeimos gerbūvio kūrimą, už darbą ir rūpestį ištisą parą. Pasaulinė neišnešiotų naujagimių diena šiemet buvo kitokia: tradiciniame šeimų sveikinime dalyvavo Kauno klinikų kapelionai. Jie laimino ne tik naujagimius, bet ir mamas, linkėdami kuo didžiausios sveikatos.

O mamos, čia slaugančios savo mažylius, nors trumpam galėjo savo rūpesčių kupinas mintis nukreipti poilsiui ir atsipalaidavimui. Mamos mėgavosi masažais, vėliau vyko dailės terapijos užsiėmimas – Ebru.

,,Kitokia diena“ – buvo galima girdėti šiuos žodžius iš besišypsančių mamų lūpų. Ir tai yra daug, kai net keli mėnesiai ligoninėje neša vien tik didelį rūpestį ir skausmą.

Nuoširdus AČIŪ mūsų rėmėjams, kad galėjome surengti nepamirštamą šventę: UAB ,,AbbVie“, KVADRATU. Ne ką mažesnis AČIŪ mūsų draugams: VšĮ Veiklių mamų klubas Kaune už nuostabią kojinyčių mezgimo akciją visoje Lietuvoje ,,Pasidalinkime šiluma“, Neonatologijos būrelio narėms už pagalbą ruošiantis, masažistėms Lijanai bei Vilijai už atpalaiduojančius masažus mamytėms, Šeimos kūrybinė studija už Ebru tapybos užsiėmimus, Giftideas už žavingus suvenyrus, Gediminas Stanaitis už nuostabias nuotraukas, gerbiamiems Kauno klinikų kapielionams už šeimų laiminimą.

AČIŪ visiems, kurie buvote kartu!