+37067781570
„Neišnešiotukų pagalbos linija”
RenginiaiAtgal į pagrindinį
Edukacinė programa ,,Gimę per anksti“

2019 m. vasario 7 d. asociacijos ,,Padedu augti“ vadovė Inga Laukytė-Budrienė lankėsi Kauno Panemunės pradinėje mokykloje ir pasakojo apie per anksti gimstančius vaikučius. Renginio metu pasitelktos vaizdinės priemonės, padėjusios pateikti informaciją vaikams suprantama kalba. Vaikai galėjo savo rankelėse palaikyti ankstuko muliažą, sveriantį 960 g., kuris gyvenime atitinka maždaug 26-28 sav. neišnešiotą naujagimį. Taip pat galėjo pasižiūrėti į pačias mažiausias sauskelnes, pritaikytas mažyliams, sveriantiems 500 g., ir tokiu būdu prisiliesti prie stebuklų, kurie kuriami medicinos darbuotojų ir pačių tėvelių didžiausiuose Lietuvos perinatologijos centruose: Kauno klinikose ir Santaros klinikose.

Edukacinėje programoje dalyvavo visi I-IV klasių mokiniai (apie 200 mokinių) ir labai aktyviai uždavinėjimo rūpimus klausimus. Domėjosi ankstukų priežiūra, galima pagalba šeimai ir netgi tėvelių jausmais, kuriuos išgyvena, gimus mažyliui.

Asociacija ,,Padedu augti“ dėkoja už kvietimą ir dar praėjusių metų lapkričio mėnesį suorganizuotą Pyragų dienos renginį. Jo metu organizacijai surinkta daugiau nei 318 Eur parama. Ši reikšminga finansinė parama oficialiai perduota edukacinės programos ,,Gimę per anksti“ metu. Paramą įteikė Kauno Panemunės pradinės mokyklos direktorė dr. Virginija Rupainienė ir palinkėjo kuo geriausios kloties ankstukų tėveliams.