+37069980008
„Ankstukų pagalbos linija”
Mokymai

Seminarai šeimoms

,,Kūdikio vadovaujamas primaitinimas“ - tai seminaras apie BLW (,,baby led weaning“) – pasaulį užkariavusį natūraliausią, sveiką ir stebinantį paprastumu bei puikiais rezultatais kūdikių primaitinimo būdą. Terminą „baby led weaning“ sukūrė sveikatos specialistė, akušerė Gill Rapley, dažnai vadinama šio metodo pradininke. Valgantys pagal BLW mažyliai praleidžia tradicinį tyrelių etapą ir iškart gauna kietą maistą, susmulkintą gabaliukais. Jau būdami 6 mėnesių amžiaus jie ima nedidelius pailgus maisto gabalėlius nuo šeimos stalo ir nieko nestabdomi dedasi juos į burną. Kūdikiai patys pasirenka, kiek ir ką nori valgyti.

Seminaro metu būsite supažindinti su šio metodo pranašumais, kurie apima virškinimo sistemą, nosį, žandikaulį, liežuvį, akis, skonio receptorius, nepriklausomybę, pasitikėjimą, rankas ir koordinaciją, pirštus, šeimos laiką, svorį bei temperamentą.

Seminarą veda vaikų ligų gydytoja Eglė Lysovienė, sėkmingai pritaikiusi šį būdą augindama du savo vaikus.

Įsigyti ir peržiūrėti seminarų įrašus galite: https://eshop.padeduaugti.lt/seminarai-seimoms

Savanorių mokymai

Savanorių mokymų programa konsultacijų platformai ,,Neišnešiotukų pagalbos linija“. Tai asociacijos mokymų programa, kurios tikslas - savanorių (mamų ir/ar tėčių) parengimas konsultacijoms internetu, siekiant emociškai palaikyti neišnešiotų naujagimių susilaukusias šeimas Lietuvoje ir užsienyje bei profesionaliai atsakyti į jų rūpimus klausimus.


Mokymų programa sukurta ir įgyvendinama portale aukok.lt projektui surinktų lėšų dėka. 2020 m. balandžio - birželio mėn. apmokyta 10 savanorių, kurie per metus suteiks 500 nemokamų konsultacijų neišnešiotų naujagimių susilaukusioms šeimoms, esančioms krizinėje situacijoje, gimus vaikeliui, jo negalios, netekties atvejais ir/ar šeimai grįžus iš ligoninės į namus.

Mokymai medicinos specialistams

Informacija ruošiama