+37067781570
„Neišnešiotukų pagalbos linija”

Valdybos nariai

Julija Kulik-Dulskienė

Atstovė viešiesiems ryšiams ir marketingui, viena iš asociacijos steigėjų.

Rūta Romeikienė

Projektų vadovė. Asociacijos narė nuo 2016 metų.

Gintarė Bičienė

Finansų specialistė. Asociacijos narė nuo 2013 metų

Istorija

Asociacija „Padedu augti“ savo veiklą vykdyti pradėjo 2011 metais, kaip mamų-savanorių organizacija „MP – mamos pienas“. Pagrindinis jos tikslas buvo teikti savanorišką mamos mamai – pagalbą, šeimoms susilaukusioms neišnešiotų naujagimių.

Siekiant stiprinti ir plėsti pagalbos ir paramos šeimoms teikimo galimybes, 2013 m. spalio 2 d. buvo įkurtas oficialus juridinis vienetas - asociacija „Padedu augti“. Asociacija teikia psichologinę pagalbą, emocinę paramą bei organizuoja savitarpio pagalbos grupes šeimoms, esančioms krizinėje situacijoje, gimus neišnešiotam naujagimiui, kūdikio negalios ar netekties atvejais, buria šeimas į bendruomenę. Asociacijos steigėjos ir narės yra kvalifikuotos specialistės: socialinės darbuotojos, neonatologės, šeimos gydytojos, paslaugas teikiančios savanoriškai, nes pačios yra tiesiogiai susijusios su priešlaikiniu gimdymu (augina neišnešiotą vaiką, turi ilgametę patirtį teikiant pagalbą šioms šeimoms).

Asociaciją vienija 24 nariai, kurių dėka kasmet Lietuvos šeimoms, esančioms krizinėse situacijose, gimus naujagimiui, suteikiama 250-300 konsultacijų: tiesioginių konsultacijų, kai vykstama į didžiausią gydymo įstaigą Kauno klinikas, nuotolinių konsultacijų, kai konsultuojama telefonu ir socialinių tinklų pagalba.

Apdovanojimai

2013 m.

,,Metų kaunietė“ apdovanojimas. Asociacijos steigėja Julija Kulik - Dulskienė apdovanota nominacijoje ,,Kantrybė“.

2014 m.

,,Gyvybės apdovanojimas“ Asociacija apdovanota Lietuvos mokslų akademijoje ,,Už palankios aplinkos gimdyvei ir vaikui kūrimą“.

2018 m.

LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės apdovanojimas ,,Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“. LR Prezidentūroje asociacijai ir projekto partneriams: ,,Nėštumo kalendorius“, ,,Suomiškas ugdymas“, įteikta Lietuvos padėka ir Lietuvos trispalvė už nacionalinį projektą ,,Lietuvai 100-Sveikas, mažyli“.

2018 m.

Kauno miesto apdovanojimas ,,Gerumo kristalas“. Asociacijos vadovė Inga Laukytė - Budrienė apdovanota už neatlygintinai teikiamą socialinę ir psichologinę pagalbą krizėje atsidūrusioms šeimoms, susilaukusioms neišnešiotų naujagimių.