+37067781570
„Neišnešiotukų pagalbos linija”
Tiesioginė arba nuotolinė pagalba

PAGALBA SLAUGANT NEIŠNEŠIOTĄ IR/AR SUNKIAI SERGANTĮ NAUJAGIMĮ

Konsultacijų platforma visoje Lietuvoje ir užsienyje ,,Neišnešiotukų pagalbos linija“. Profesionalios ir lengvai prieinamos konsultacijos internetu, emocinis palaikymas ir pagalba per anksti naujagimių susilaukusioms šeimoms, esančioms krizinėje situacijoje, gimus vaikeliui, jo negalios, netekties atvejais ir/ar šeimai grįžus iš ligoninės į namus. Konsultacijas teikia asociacijos savanorės mamos, baigusios specialiai parengtą mokymo programą.

Tiesioginė pagalba slaugant neišnešiotą ir/ar sunkiai sergantį naujagimį. Savanorės mamos su panašia patirtimi ar socialinės darbuotojos atvykimas pokalbiui pas Jus į ligoninę (šiuo metu paslauga teikiama Kauno klinikose). Paslauga nemokama, finansuojama asociacijos ,,Padedu augti“.

Savitarpio pagalba susitikimuose ,,Arbatos pertraukėlės“. Tai Asociacijos organizuojami kassavaitiniai savitarpio pagalbos grupių susitikimai neišnešiotų naujagimių susilaukusioms šeimoms, išgyvenančioms krizinę situaciją. Į susitikimus atvyksta specialius mokymus baigusi Asociacijos savanorė, namuose auginanti neišnešiotuką, ir ateina tėveliai, ligoninėje slaugantys savo per anksti gimusius naujagimius. Vieta: Šeimos kambarys, III a., Naujagimių ligų skyrius, Kauno klinikos. Laikas: trečiadieniais 9.30-10.30 val. Susitikimas nemokamas, finansuojamas asociacijos ,,Padedu augti“. Būtina išankstinė registracija tel.: +370 677 81570 Apie mamos savanorės atvykimą informuojame socialinio tinklo Facebook puslapyje: www.facebook.com/padeduaugti

Parama vilnos mezginiais (kojinaitės, liemenės), rūbeliais ir reikalingomis priemonėmis. Esant poreikiui, kai šeima ar jos artimieji kreipiasi dėl paramos, organizuojama reikalinga pagalba. Vilnos mezginiai naujagimiams kasmet dovanojami Šv. Kalėdų, Pasaulinės neišnešiotų naujagimių dienos progomis, siunčiami į didžiąsias Lietuvos ligonines. Taip pat rūpinamasi Kauno klinikų Neonatologijos klinikoje gydomų naujagimių šiluma - vilnos mezginiai (kojinaitės, liemenės, pledai) dovanojami Naujagimių intensyviosios terapijos skyriui ir Naujagimių ligų skyriui.