+37069980008
„Ankstukų pagalbos linija”
Gyvybės šventė 2020

Užklupusi pandemija pakoregavo planus, tačiau tradicija, gyvuojanti nuo 2012 m., sulaužyta nebus. Atsisėskite, pasiimkite arbatos ar kavos puodelį - Mes kviečiame Jus į Kitokią Gyvybės šventę!

Krizinėje situacijoje yra pabuvojusi kiekviena mūsų bendruomenės šeima. Akimirkos, kai jau, atrodytų, nebeturi jėgų, ar, kai visi sako pasiduoti – Tu iš paskutiniųjų jėgų toliau kabiniesi į Viltį, Tikėjimą, nes kitaip Negali. Tu Kovoji Kartu su Savo mažyliu. Kartu su jį prižiūrinčia Puikia Medicinos Specialistų Komanda. Ir nors kiekviena diena atneša Naujus Išbandymus, tačiau Jūs Nesustojate, ir po mažą žingsniuką Stengiatės Judėti pirmų Apsikabinimų, Maitinimų, Bučinių ir kitiems Įprasto Gyvenimo link.

Gyvybės medis – unikalus Vilties, Tikėjimo ir Padėkos simbolis.

Simbolis, kuris kasdieną džiugina Medicinos Specialistų Komandos akis, kuris Kasdieną Suteikia Vilties naujoms, reanimacijoje savo naujagimius slaugančioms šeimoms.

Simbolis - mus visus sujungiantis nuostabioje kasmetinėje Gyvybės šventėje, kurioje daug Laimingų ir, dažniausia, visiškai Sveikų buvusių neišnešiotukų Šypsenų.

Čia garsiai sakome „Ačiū“ medicinos darbuotojams. Čia Tyliai palaikome Šeimas, kurių naujagimiams buvo per sunku...

Mus vienija Viltis, Tikėjimas ir Padėka!

Su Gyvybės švente ir Tarptautine Vaikų Gynimo diena, mielieji!

Už šį jautrų ir prasmingą video nuoširdžiai dėkojame 7S Films.

Kviečiame žiūrėti: https://bit.ly/3c9YE0k