+37069980008
„Ankstukų pagalbos linija”
Lietuvos neonatologijos asociacijos konferencija

2023 m. gruodžio 4 d. Dalyvavome tarptautinėje Lietuvos neonatologijos asociacijos konferencijoje, dedikuotoje ŠEIMAI.„Visada kartu, kad ir kas nutiktų“ – tokia buvo konferencijos, subūrusios daugiau nei 100 dalyvių, tema.

Dėkojame Asociacijai už galimybę ne tik dalyvauti, bet ir pasisakyti Asociacijos „Padedu augti“ vadovė Inga Laukytė-Budrienė skaitė pranešimą apie nepaprastą šeimos istoriją, liudijančią, kokia galinga jėga yra mamos ir naujagimio ryšys. I. Laukytė-Budrienė pasakojo ir apie originalius sprendimus, atsirandančius iš šeimų poreikio, tam, kad mama galėtų greičiau prisiglausti, paliesti savo anksčiau laiko gimusį mažylį (-ius). Vienas jų – nagų priežiūros rinkiniai slaugančioms mamoms.

Dar kartą pasidžiaugta ir 2023 m. kovo 1 d. atidarytomis Šeimos – naujagimių intensyviosios terapijos palatomis, kuriose kartu visą parą gali būti ir naujagimį slaugyti jo mama.

Konferencijos pabaigoje buvo išrinktas naujasis Lietuvos neonatologijos asociacijos prezidentas. Juo tapo Santaros klinikų Neonatologijos centro vadovas doc. dr. Arūnas Liubšys. Sveikiname ir linkime prasmingų darbų naujagimių šeimų gerovei kurti!

Sakome AČIŪ buvusiai prezidentei prof. dr. Rasai Tamelienei už jau įgyvendintus, reikšmingus darbus ir gražų ilgametį bendradarbiavimą.