+37069980008
„Ankstukų pagalbos linija”
Gyvybės šventė 2024

11 kartą nuaidėjo GYVYBĖS ŠVENTĖ – ankstukų bendruomenės renginys, skirtas padėkoti medicinos darbuotojams bei personalui ir pasidžiaugti augančiomis atžalomis.

2012 metais čia organizacija „Padedu augti“ pasodino ąžuolą ir jį pavadino gyvybės medžiu. Ant šio medelio ankstukų šeimos kabina lapelius su savo išgyvenusių vaikų vardais ir taip skatina viltį kitoms šeimoms – tikėti, kad jų trapūs mažyliai išgyvens ir augs sveiki.

Šiemet renginys organizuotas pasakos „Ketvirtadienį: knyga broliams ir sesėms“ motyvais. Knygą bendruomenei sukūrė vaikų rašytojas Tomas Dirgėla ir vaikų knygų iliustruotoja Eidvilė Viktorija Buožytė, tam, kad lengviau būtų ir mamai, ir tėčiui, ir mažajam broliukui ar sesutei.

Šventės dalyviai išgirdo pasakos audio versiją, kurios garso takelio ir įrašo autorius – muzikos prodiuseris, kompozitorius, docentas Linas Adomaitis ir jo mokiniai, o balsas priklauso teatro aktorei ir režisierei Andrai Kavaliauskaitei.

Įspūdingos pasakos personažų dekoracijos skatino dar labiau įsijausti į jautrią meškiuko Beno, kurio sesė gimė anksčiau laiko, istoriją.

Vaikučius džiugino „Gimtadienio teatras“ muzikinis interaktyvus žaidimas - kaip Laputė keliavo džiunglėse ieškoti savo draugo. Mažieji šventės dalyviai turėjo galimybę pasigaminti šviečiančią burtų lazdelę ir įsitikinti - stebuklai yra ir su jais gyventi smagiau!

Esame dėkingi šventės rėmėjams ir savanoriams. Siunčiame patį didžiausią AČIŪ:

 

Aistė Micke photography nuotraukos